لیست محصولات فرش سه بعدی

Loading...

نتیجه ای پیدا نشد...!

تو صفحه های دیگه شاید چیزی که میخوای و پیدا کنی.

فرش سه بعدی

فرش سه بعدی از آن دسته فرش هاست که انتخابش کمی دل و جرات می خواهد! به هر حال شما قرار است سبک خاصی از فرش را خریداری کنید و این سبک به طور کلی متفاوت از آنچه تا به حال دیده اید، است! بانوان خوش سلیقه ایرانی به خصوص دخترانی که به تازگی وارد زندگی شده اند فرش سه بعدی را می پسندند.فرش سه بعدی، فرشی است که با استفاده از تکنیک‌های خاصی بافته می‌شود و دارای طرح و نقش‌هایی است که به صورت سه بعدی دیده می‌شوند. این فرش‌ها در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و می‌توانند به فضای داخلی خانه جلوه‌ای خاص و چشم‌نواز ببخشند.

فرش سه بعدی با استفاده از تکنیک‌های مختلفی بافته می‌شود. یکی از این تکنیک‌ها، استفاده از نخ‌های با ارتفاع متفاوت است. در این تکنیک، از نخ‌های بلندتر برای ایجاد سایه‌روشن در طرح استفاده می‌شود. این تکنیک باعث می‌شود که طرح فرش به صورت سه بعدی دیده شود.تکنیک دیگر برای بافت فرش سه بعدی، استفاده از نخ‌های برجسته است. در این تکنیک، از نخ‌هایی استفاده می‌شود که به صورت برجسته بر روی سطح فرش قرار می‌گیرند. این تکنیک باعث می‌شود که طرح فرش به صورت برجسته و سه بعدی دیده شود.فرش سه بعدی در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است. طرح‌های گلدار، هندسی، انتزاعی و فانتزی از جمله طرح‌های محبوب برای فرش سه بعدی هستند. رنگ‌های تند و روشن در فرش سه بعدی می‌توانند به ایجاد فضایی شاداب و پرانرژی کمک کنند. در مقابل، رنگ‌های ملایم و خنثی می‌توانند فضایی آرام و آرامش‌بخش ایجاد کنند.

فرش سه بعدی می‌تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون داخلی خانه‌های مدرن، سنتی یا کلاسیک باشد. این فرش‌ها در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و می‌توان آنها را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی انتخاب کرد.

در اینجا چند نکته برای انتخاب فرش سه بعدی آورده شده است:

 • طرح و نقش فرش باید با سبک دکوراسیون داخلی مطابقت داشته باشد. برای مثال، اگر دکوراسیون شما مدرن است، فرشی با طرح‌های هندسی یا انتزاعی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. در مقابل، برای دکوراسیون‌های سنتی یا کلاسیک، فرش‌هایی با طرح‌های گلدار گزینه‌های بهتری هستند.
 • رنگ فرش باید با رنگ سایر وسایل داخلی هماهنگ باشد. استفاده از رنگ‌های تند و روشن در فرش سه بعدی می‌تواند به ایجاد فضایی شاداب و پرانرژی کمک کند. در مقابل، رنگ‌های ملایم و خنثی می‌توانند فضایی آرام و آرامش‌بخش ایجاد کنند.
 • اندازه فرش باید متناسب با ابعاد فضای داخلی باشد. فرشی که خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، می‌تواند تأثیر منفی بر دکوراسیون داخلی داشته باشد.

در نهایت، انتخاب فرش سه بعدی به سلیقه و نیاز شخصی شما بستگی دارد. با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید فرشی را انتخاب کنید که زیبایی و جذابیت خاصی به فضای داخلی شما ببخشد.

در اینجا چند نمونه از فرش سه بعدی آورده شده است:

 • فرش سه بعدی مدرن: این فرش‌ها دارای طرح‌های هندسی یا انتزاعی هستند و برای دکوراسیون‌های مدرن مناسب‌تر هستند.
 • فرش سه بعدی سنتی: این فرش‌ها دارای طرح‌های گلدار هستند و برای دکوراسیون‌های سنتی یا کلاسیک گزینه‌های بهتری هستند.
 • فرش سه بعدی فانتزی: این فرش‌ها دارای طرح‌های خلاقانه و غیرمعمول هستند و برای دکوراسیون‌های خاص و متفاوت مناسب‌تر هستند.

فرش سه بعدی می‌تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون داخلی خانه‌های مدرن، سنتی یا کلاسیک باشد. این فرش‌ها در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و می‌توان آنها را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی انتخاب کرد.

فرش سه بعدی در لیست فرش های مدرن قرار دارد پس اگر طرفدار سبک کلاسیک هستید، این فرش ها مناسب سلیقه شما نیست اما توضیحاتی در مورد فرش سه بعدی خواهیم داد که شاید به کل نظر شما را عوض کند!

فرش سه بعدی فرشی است که برای چشم انسان خطای دید ایجاد می کند. این خطای دید هم می توان ساده باشد هم هیجان انگیز و خاص! فرش های سه بعدی به شکل دست باف و به صورت ماشینی در طرح و اشکال خاص و در اندازه های مختلفی طراحی می شوند. بگذارید کمی از تفاوت فرش سه بعدی با فرش های معمولی صحبت کنیم تا اصل مطلب ادا شود. حقیقت این است که فرش های سه بعدی نیاز به یک طرح سه بعدی دارند به طوری که طراح از رنگ های تیره و روشن استفاده کرده و سغی می کند خطای دیگر به واسطه سایه ایجاد نماید. طرح های سه بعدی معمولاً در نحوه بافت مشابه با فرش های معمولی هستند اما در فرش سه بعدی از نخ های خاص استفاده می شود و در زمان آهار دادن کمی جمع خواهد شد.

به طور کلی این فرش ها به صورتی بافته می شوند که در برخی از نقاط ارتفاع نخ کوتاه تر است و در برخی از بخش های دیگر نخ بلندتر اجرا می شود. همین تفاوت ارتفاع سبب می شو تا خطای دید ایجاد شود و در نهایت برخی از بخش ها سه بعدی به نظر برسند. البته شبیه سازی طرح اولیه اهمیت زیادی داشته و باید به درستی صورت بگیرد در غیر این صورت اثربخش نخواهد بود.می دانیم که هر تخته فرش به طور کلی دارای دو تراکم عرضی و طولی است. تراکم عرضی همان تعداد گره هایی است که در هر متر مربع از عرض فرش دیده می شود. مثلاً فرش ها در شانه های 500، 700، 1000، 1200، و ... طراحی و تولید می شوند و این موضوع نشان دهنده تعداد گره ها در هر مترمربع از طول فرش است. هرچه شانه بیشتر باشد فرش ریز بافت تر خواهد بود و ظرافت و زیبایی بیشتری دارد. از سوی دیگر هرچه تراکم فرش بیشتر شود فرش سفت تر و مقاوم تر خواهد شد.

ویژگی های فرش سه بعدی

فرش هایی که با طرح سه بعدی طراحی می شوند اغلب 500 شانه هستند تا طرح به صورت سه بعدی نمایان شود و زیبایی ظاهری خود را داشته باشد. یکی از مهمترین خصوصیات فرش سه بعدی این است که بسیار لطیف بوده و نرمی پرز های آن نیز زیاد است. این فرش ها به طور کلی مدرن هستند و از نظر استحکام نیز شرایط خوبی دارند. این فرش ها از نظر رنگی ثبات بالایی دارند و به طور گلی رنگرزی نخ های آن معمولاً در دمای 130 درجه سانتی گراد اجرا می شود و اثر بخشی خاص خود را دارد.  یکی از ویژگی های جالبی که در خصوص فرش سه بعدی دیده می شود اینکه قیمت ارزانتری به نسبت مدل های ماشینی و دستباف دارد و قیمت فرش سه بعدی سبب شده تا بسیاری از افراد به سراغ آن بروند. این فرش ها وزن سبکی دارند و جابجایی آنها بسیار آسان است و حمل آنها به شکل خاص صورت می گیرد.

این فرش ها مدرن هستند و با آب به سادگی شسته می شوند و در صورت کثیف شدن هیچ مشکلی نخواهند داشت. فرش سه بعدی در طرح و رنگ های خاصی اجرا می شوند. در این فرش ها از نخ پلی استر استفاده شده است و پرزدهی نخواهد داشت. از سوی دیگر برای کسانی که مشکل آلرژی دارند نیز حساسیت زا نخواهد بود. فرش های سه بعدی در عین لطیف بودن بسیار محکم هستند و اجرای بی نظیری برای آنها دیده می شود. این فرش ها در برابر گرما و حرارت مقاومت خوبی خواهند داشت و البته که اجرای آنها با ثبات رنگی بی نظیری همراه است. البته دقت کنید که این فرش ها ریزبافت نیستند و به صورت 500 شانه عرضه می شوند. بر اساس نوع بافت خاصی که برای فرش های سه بعدی اجرا می شود معمولاً نباید زیر تخت و میز قرار بگیرند و اجسام سنگین نباید روی آنها قرار بگیرد. در واقع فشار زیاد سبب خراب شدن این فرش ها می شود و مشکل خدشه دار شدن خواهند داشت.

خرید فرش سه بعدی بر اساس کاربرد آنها

از فرش های سه بعدی به عنوان تابلو فرش نیز استفاده می شود و به طور کلی فضا را بسیار جذاب خواهند کرد. این فرش ها زیبایی های خاصی خلق می کنند و اجرای آنها بی نظیر است. از فرش سه بعدی برای فرش کودک در اتاق کودک نیز استفاده می شود چون بسیار نرم و لطیف است و به صورت مدرن طراحی می شود این فرش ها ساختاری حرفه ای دارند. چنین فرش هایی برای فرش آشپزخانه نیز مناسب هستند. چون در مدل های میوه و ادویه و سایر طرح های مناسب برای آشپزخانه طراحی و اجرا می شوند. از این فرش ها برای اتاق نشیمن و پذیرایی نیز استفاده می شود و حتی برای اتاق خواب هم زیبا و خاص است. برخی از طرح ها مناسب راهرو هستند.

 قیمت فرش سه بعدی

تعرفه فرش سه بعدی بر اساس سایز و مدل آن متفاوت است و البته که برخی از طرح ها به صورت سفارشی انجام می شوند و نیاز است که نوع اجرای آنها مشخص باشد. دقت داشته باشید که قیمت جدید فرش سه بعدی در سایت اعلام شده و خرید شما بدون واسطه صورت می گیرد و نیاز به پرداخت هزینه بالا نخواهید داشت پس بهترین انتخاب را در نظر بگیرید و شرایط را به دقت بسنجید. اینطور که مشخص است این فرش ها موقعیت اجرایی مخصوصی دارند و هر یک بر اساس همان موقعیت به فروش می رسند.

قیمت فرش سه بعدی بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه، مواد، کیفیت و طرح آن می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، فرش های سه بعدی گران تر از قیمت فرش های ماشینی معمولی هستند، زیرا فرآیند تولید آنها پیچیده تر است و مواد بیشتری برای ساخت آنها استفاده می شود. با این حال، فرش های سه بعدی می توانند یک افزودنی زیبا و تزئینی به هر فضایی باشند و می توانند سال ها دوام بیاورند.

در اینجا چند عامل که بر قیمت فرش سه بعدی تأثیر می گذارد، آورده شده است:

 • اندازه: فرش های بزرگتر گران تر از فرش های کوچکتر هستند.
 • مواد: فرش های ساخته شده از مواد با کیفیت بالاتر، مانند ابریشم یا پشم، گران تر از فرش های ساخته شده از مواد با کیفیت پایین تر، مانند پلی استر هستند.
 • کیفیت: فرش هایی که با کیفیت بالاتر تولید می شوند، گران تر از فرش هایی هستند که با کیفیت پایین تر تولید می شوند.
 • طرح: فرش هایی با طرح های پیچیده تر گران تر از فرش هایی با طرح های ساده تر هستند.

اگر به دنبال خرید فرش سه بعدی هستید، بهتر است قبل از خرید تحقیق کنید و قیمت های مختلفی را از فروشندگان مختلف مقایسه کنید. همچنین می توانید از یک طراح داخلی کمک بگیرید تا فرشی را انتخاب کنید که با دکوراسیون شما مطابقت داشته باشد.

لیست آخرین قیمت فرش سه بعدی 1402
نام فرش سه بعدی حدود قیمت فرش سه بعدی
گلیم فرش ماشینی ساوین کد 4043 مشکی از 193,000 تومان تا 6,505,000 تومان
فرش شگی سه بعدی رنگ نقره ای از 360,000 تومان تا 7,740,000 تومان
گلیم فرش ماشینی ساوین کد 4004 کرم از 193,000 تومان تا 6,366,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 08 طرح فرانسوی از 450,000 تومان تا 10,935,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 03 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 04 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 05 طرح ورساچه از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 07 طرح ورساچه از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 09 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 10 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 11 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 17 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 18 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 19 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 20 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 21 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 22 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 23 از 450,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 24 از 475,000 تومان تا 7,119,000 تومان
فرش ماشینی سه بعدی مکس کد 25 از 475,000 تومان تا 7,119,000 تومان
گارانتی اصلی و درجه 1

گارانتی اصلی و درجه 1


خرید از نمایندگی رسمی

تحویل فوری در تهران و البرز

تحویل فوری در تهران و البرز


در صورت موجودی در انبار

پیگیری سفارشات

پیگیری سفارشات


از طریق چت آنلاین و واتس آپ

پشتیبانی سریع

پشتیبانی سریع


چت آنلاین و واتس آپ

ضمانت سلامت فیزیکی خرید فرش

ضمانت سلامت فیزیکی خرید فرش


بازگشت تا ۷ روز در صورت عیب

پرداخت قیمت فرش در محل سراسر ایران

پرداخت قیمت فرش در محل سراسر ایران


با دریافت کمترین بیعانه