فرش ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد

Loading...

نتیجه ای پیدا نشد...!

تو صفحه های دیگه شاید چیزی که میخوای و پیدا کنی.

فرش ستاره کویر یزد

اگر از علاقمندان به فرش‌های ماشینی باکیفیت باشید، قطعا نام ستاره کویر یزد را شنیده‌اید. این برند یکی از سرشناس‌ترین شرکت‌های تولید کننده فرش ماشینی در ایران است که با چندین دهه سابقه، توانسته جایگاه خود را بین مردم ایران و جهان پیدا کند.فرش ستاره کویر یزد، یکی از محصولات مرغوب و با ارزش صنایع دستی ایران است. این فرش با استفاده از نخ‌های طبیعی و بافت دستی تولید می‌شود و به دلیل طرح‌های خاص و زیبایی که دارد، جزو محصولات مورد علاقه مشتریان داخلی و خارجی است. فرش ستاره کویر یزد، نمادی از هنر و صنعت ایرانی است که با توجه به کیفیت بالا و طرح‌های منحصر به فرد، به عنوان یکی از محصولات صادراتی ایران شناخته شده است.

فرش ستاره کویر یزد

تاریخچه گروه ستاره کویر یزد

این شرکت فعالیت خود را در سال 1360 آغاز کرده‌است. شروع فعالیت ستاره کویر یزد با تولید فرش ماشینی بوده‌ست. در ادامه به لطف پشتکاری که داشت توانست فعالیت خود را گسترش دهد و شرکت‌های دیگری را تحت پوشش خود تاسیس کند. هدف از این کار، بهبود کیفیت تولیدات این شرکت بود. شرکت‌هایی که تحت نظر این گروه تاسیس شده و فعالیت می‌کنند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • شرکت نساجی یزد
 • شرکت رنگ رزی یزد
 • شرکت خاطره کویر یزد
 • شرکت الیاف یزد

همانطور که مستحضر هستید، زمینه فعالیت تمام این شرکت‌ها در جهت تکمیل تولیدات این کارخانه است. پس از اینکه ستاره کویر در زمینه تامین مواد اولیه برای محصولات به خودکفایی رسید، توانست سرعت پیشرفت خود را بیش از پیش کند. علاوه بر ایران، فرش‌های این برند به سراسر نقاط جهان ارسال می‌شوند و جایگاه خوبی در سطح بین الملل نیز پیدا کرده‌است.

محصولات ستاره کویر یزد از کیفیت درجه یک برخوردار هستند و این برند از دانش و خلاقیت طراحان متخصص برای بافت فرش‌های خود بهره می‌برد و به لطف آن، تنوع بالایی از طرح و رنگ را عرضه می‌کند. اولویت ستاره کویر یزد همواره تولید محصولاتی بوده که با سلیقه و نیاز مشتریان بیشترین تطابق را داشته باشد. کار اصلی این شرکت، بررسی و تحلیل سبک مورد پسند مشتریان است و فرش‌های خود را بر اساس همین سیاست تولید می‌کند.  به همین دلیل تولیدات آن با استقبال زیادی در سطح کشور و جهان مواجه شده‌است.

هنرمندان فرش ستاره کویر یزد با مهارت و خلاقیت خود، طرح های اصیل و سنتی فرش های یزد را در قالب فرش های دستباف مدرن و زیبا به تصویر می کشند. این طرح ها شامل طرح های بته جقه، گلدانی، افشان و... هستند که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. فرش های ستاره کویر یزد در انواع مختلف از جمله فرش های ریزماهوت، سوپر ریزماهوت، ریزماهوت اعلا و ... تولید می شوند. این فرش ها در ابعاد مختلف از جمله 9 متری، 6 متری، 4 متری و ... قابل سفارش هستند.

زمینه فعالیت ستاره کویر یزد

زمینه اصلی ستاره کویر، تولید و بافت فرش است که به این منظور از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های بافندگی فرش ماشینی استفاده می‌کند. بعلاوه، با هدف خودکفایی و تحت کنترل داشتن تولید، گروه‌های دیگری را تحت پوشش خود افتتاح کرده‌است تا بتواند خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه کند. الیاف رنگی، نخ آکریلیک و پلی پروپیلن نیز از سایر محصولات تولیدی این برند است. برای بافت فرش‌های خود از پشم خالص با برند سازمان پشم نیوزلند و الیاف مرغوب شرکت درالون آلمان که تولید کننده الیاف آکریلیک در آلمان است، استفاده می‌کند.

شرکت های گروه فرش ستاره کویر یزد

شرکت‌هایی که در ادامه فعالیت این برند تاسیس و تحت نظر آن فعالیت می‌کنند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • شرکت نساجی یزد

این شرکت اولین زیرمجموعه برند ستاره یزد است که در سال 1374 تاسیس شده‌است. نساجی یزد با استفاده از فناوری ریسندگی SemiWorsted نخ‌های آکریلیک و پشم مورد نیاز ستاره یزد را تولید می‌کند. به این منظور، مجهزترین آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت را احداث کرده و توان رقابتی در این زمینه را در سطوح داخلی و خارجی افزایش داده‌است.

 • شرکت رنگ رزی یزد

پس از تولید نخ و الیاف مورد نیاز برای تولید و بافت فرش، کویر یزد در سال 1376 شرکت رنگ‌رزی یزد را تاسیس کرد تا بتواند الیاف آکریلیک و پشم مورد نیاز خود را رنگ کند. به این منظور از مدرن‌ترین فناوری رنگ‌رزی استفاده می‌کند و در جهت جلوگیری از آسیب به محیط زیست، تمامی پساب‌های خود را پیش از رهایش، تصفیه میکند.

 • شرکت خاطره کویر یزد

ستاره کویر یزد با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه تولید الیاف و بافت فرش، شرکت فرش خاطره کویر یزد را در سال 1377 تاسیس کرده‌است. محصولات این برند شامل فرش‌های آکریلیک، پلی پروپیلن، گلیم فرش، جاجیم و انواع فرش در ابعاد مختلف می‌شود. با اولویت قرار دادن رضایت و نیاز مشتری، از طراحان متخصص و برجسته‌ای بهره می‌گیرد تا بتواند محصولات خود را مطابق سلیقه مخاطبان خود تولید و روانه بازار کند.

 • شرکت الیاف یزد

یکی دیگر از زمینه‌های پیشرفت شرکت ستاره کویر یزد، تولید الیاف BCF است. با هدف تنوع بخشیدن به تولیدات و تولید فرش‌های بدون پرز، شرکت الیاف یزد تاسیس شد که به سیستم تابندگی و تثبیت حرارتی (Heat Set) مجهز شد. نخ پلی پروپیلن تولید شده توسط این شرکت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مطابق استانداردهای جهانی است.

افتخارات و کلکسیون های فرش ستاره کویر یزد

فعالیت 40 ساله این برند در کمال صداقت و کیفیت بوده و به همین دلیل، منجر به کسب افتخارات زیادی از جانب مصرف‌کنندگان شده‌است. این افتخارات شامل موارد زیر می‌شود:

 • تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1390
 • تندیس طلایی صادرکننده نمونه در سال 1391
 • تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1391
 • تقدیرنامه صادرکننده نمونه ملی در سال 1391
 • تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1392
 • تندیس طلایی صادر کننده نمونه در سال 1392
 • تندیس برگزیده روز ملی صنعت و معدن  در سال 1395

تولیدات فرش ستاره کویر یزد تحت عنوان کلکسیون‌های مختلفی در خدمت مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌است. این کلکسیون‌ها با نام‌های مختلفی عرضه شده‌اند، ستارگان کویر و نقش جهان جز محصولات گل برجسته این برند هستند که با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه شدند. به طور کلی طرح‌های برجسته به دلیل ظرافت و زیبایی چند برابری که دارند توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند. از مجموعه‌های دیگر این برند می‌توان به هزار و یک شب، کهن، شهریار، شاهکار نوین و زهره نوین اشاره کرد.

گارانتی محصولات ستاره کویر یزد

رعایت حقوق مصرف‌کنندگان همیشه جز اولویت‌های این برند بوده و هست. به همین دلیل در سالیان متمادی توانسته رضایت و نظر مشتریان را به خود جلب کند. ستاره کویر یزد جز معدود برندهایی است که محصولات درجه یک خود را علاوه بر گارانتی، محصولات خود را با وارانتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. وارانتی به معنی تعویض فرش تحویل داده‌است و در صورتیکه پس از تحویل متوجه شدید که فرش مشکلی دارد که در اثر تولید نادرست ایجاد شده، در صورتیکه پا نخورده باشد، می‌توانید تا 7 روز پس از خرید اطلاع رسانی کنید و بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی، آن را تعویض کنید.

همچنین فرش‌های با متراژ بیشتر از 1.5 متر و تراکم بیشتر از 500 شانه، به مدت دو سال پس از تحویل، تعمیر می‌شوند. ایرادهایی که به وسیله خریدار و در اثر استفاده نادرست و یا توسط قالیشویی وارد شده باشند، شامل گارانتی نمی‌شوند.

خرید فرش ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد به دلیل محبوبیت بالایی که در سطح جهانی دارد، به صورت حضوری و آنلاین در سراسر ایران و جهان به فروش می‌رسد. نمایندگی‌های فرش ستاره کویر یزد در بیش از ده استان وجود دارد و شما می‌توانید به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. بعلاوه، فروشگاه‌های آنلاین نیز محصولات این برند را موجود کردند تا دسترسی به آنها برای تمامی مردم به سهولت انجام شود.

قالیخانه به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی فروش فرش ماشینی، محصولات برند ستاره کویر یزد را موجود کرده و تقریبا تمامی طرح‌های معروف و پرطرفدار آن را می‌توانید با اطمینان خاطر از اصل بودن و سلامت فیزیکی خریداری کنید. به منظور رفاه حال مشتریان، فرش‌های ستاره کویر یزد با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار می‌گیرند.خرید فرش ستاره کویر یزد، یکی از بهترین گزینه‌هایی است که برای تزئین دکوراسیون داخلی در نظر گرفته می‌شود. این فرش‌ها با طرح‌های زیبا و منحصر به فرد، از جمله محصولات مرغوب و با کیفیتی هستند که در بازار موجود می‌باشند. برای خرید این فرش‌ها، بهتر است به فروشگاه‌های معتبر و مجهز به تنوع و کیفیت مناسب مراجعه کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های آنلاین نیز این محصولات را تهیه کنید. با خرید فرش ستاره کویر یزد، می‌توانید دکوراسیون داخلی خود را به شکلی زیبا و جذاب ترکیب کنید.

راهنمای خرید فرش ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد یکی از برندهای معتبر فرش ماشینی در ایران است که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دستگاه‌های پیشرفته تولید می‌شود. این فرش‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند و برای استفاده در انواع دکوراسیون‌ها مناسب هستند.در هنگام خرید فرش ستاره کویر یزد، به نکات زیر توجه کنید:

 • نوع فرش: فرش‌های ستاره کویر یزد در انواع مختلفی از جمله فرش‌های طرح کلاسیک، طرح مدرن، طرح فانتزی و طرح کودک و نوجوان تولید می‌شوند.
 • اندازه فرش: اندازه فرش را با توجه به فضای مورد نظر خود انتخاب کنید.
 • تراکم و شانه فرش: تراکم و شانه فرش نشان‌دهنده کیفیت و دوام آن هستند. فرش‌های با تراکم و شانه بالاتر، کیفیت و دوام بیشتری دارند.
 • رنگ فرش: رنگ فرش را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

موارد مهم درباره فرش ستاره کویر یزد:

 • قیمت فرش ستاره کویر یزد
 • طرح های فرش ستاره کویر یزد
 • مشخصات فرش ستاره کویر یزد
 • فروشگاه فرش ستاره کویر یزد
 • گارانتی فرش ستاره کویر یزد

طرح های فرش ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد در طیف وسیعی از طرح ها و رنگ ها موجود است. برخی از طرح های محبوب فرش ستاره کویر یزد عبارتند از:

 

 • طرح های سنتی ستاره کویر یزد : فرش های ستاره کویر یزد در طرح های سنتی ایرانی مانند طرح های بته جقه، خشتی و گلیم تولید می شوند. این طرح ها الهام گرفته از هنر و فرهنگ ایرانی هستند.
 • طرح های مدرن ستاره کویر یزد : فرش های ستاره کویر یزد همچنین در طرح های مدرن و امروزی تولید می شوند. این طرح ها برای دکوراسیون های مدرن مناسب هستند.
 • طرح های فانتزی ستاره کویر یزد: فرش های ستاره کویر یزد همچنین در طرح های فانتزی و خلاقانه تولید می شوند. این طرح ها برای دکوراسیون های خاص مناسب هستند.

قیمت فرش ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد به دلیل اینکه تولید کننده مواد اولیه مورد نیاز خود است، قیمت کمتری برای فرش‎های خود در نظر گرفته‎است. تلاش و اولویت ستاره کویر این است که فرش‌های خود را با کمترین قیمت عرضه کند تا تمامی مردم توان خرید از این برند را داشته باشند. محصولات ستاره کویر یزد با مناسب‌ترین قیمت و بهترین خدمات، توسط فروشگاه آنلاین قالیخانه عرضه می‌شود. این فروشگاه، کمترین سود را برای خود در نظر گرفته‌است تا زمینه خرید را برای تمامی مردم عزیز ایران و خارج از ایران، فراهم کند.

قیمت فرش ستاره کویر یزد بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه، نوع فرش، طرح و نقش فرش، کیفیت الیاف و برند فرش متفاوت است. به طور کلی، فرش‌های ستاره کویر یزد با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بازار موجود هستند.

در اینجا چند نکته برای خرید فرش ستاره کویر یزد آورده شده است:

 • اندازه فرش را متناسب با فضایی که قرار است آن را قرار دهید انتخاب کنید.
 • نوع فرش را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. فرش‌های ستاره کویر یزد در انواع مختلفی از جمله فرش کلاسیک، فرش دستباف و فرش دستبافت ماشینی موجود هستند.
 • طرح و نقش فرش را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. فرش‌های ستاره کویر یزد در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی موجود هستند.
 • کیفیت الیاف فرش را بررسی کنید. فرش‌های ستاره کویر یزد معمولاً از الیاف طبیعی مانند پشم یا ابریشم ساخته می‌شوند.
 • برند فرش را با توجه به کیفیت و قیمت آن انتخاب کنید. فرش‌های ستاره کویر یزد از برندهای مختلف در بازار موجود هستند.

در ادامه نکاتی را برای خرید فرش ستاره کویر یزد آورده ایم:

 • به گارانتی فرش توجه کنید گارانتی فرش نشان دهنده کیفیت و دوام آن است
 • از فروشگاه معتبر خرید کنید. اگر قصد خرید فرش ستاره کویر یزد را دارید حتما از فروشگاه معتبر خرید کنید. فروشگاه های معتبر فرش های اصل و باکیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کنند.
 • قبل از خرید به فرش دقت کنید. قبل از خرید فرش ستاره کویر یزد حتما فرش را از نزدیک ببینید و آن را لمس کنید. این به شما کمک می کند کیفیت فرش را بررسی کنید.

توصیه خرید فرش ستاره کویر یزد از فروشگاه اینترنتی قالیخانه
برای خرید فرش ستاره کویر یزد از فروشگاه اینترنتی قالیخانه می توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • گارانتی فرش ستاره کویر یزد را بررسی کنید. فرش کویر یزد در فروشگاه اینترنتی کلیخانه دارای گارانتی می باشد.
 • کیفیت فرش را تایید کنید.فرش ستاره کویر یزد از فروشگاه اینترنتی قالیخانه از کیفیت بالایی برخوردار است.
 • به قیمت فرش توجه کنید.*فرش ستاره کویر یزد با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی قالیخانه عرضه می شود.

با توجه به این نکات می توانید فرش ستاره ای با کیفیت کویری دار یزد را با قیمت مناسب خریداری کنید.
فرش کویر یزد  یکی از معتبرترین تولیدکنندگان فرش در ایران می باشد این شرکت با تولید فرش های باکیفیت و مقرون به صرفه جایگاه خود را در بازار فرش ایران و جهان تثبیت کرده است.
با توجه به نکات ذکر شده در این مطلب می توانید فرش ستاره کویر یزد را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.

لیست آخرین قیمت فرش ستاره کویر یزد 1402
نام فرش ستاره کویر یزد حدود قیمت فرش ستاره کویر یزد
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون ستارگان 1500 شانه کد E502-1037 از 818,000 تومان تا 49,112,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شهریار 700 شانه کد Q021-1008 از 2,087,000 تومان تا 16,657,000 تومان
گلیم فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون کد SH-W390-5113 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
سوپر گلیم ماشینی ستاره کویر یزد کد GB-G033-8562 از 147,000 تومان تا 3,904,000 تومان
سوپر گلیم ماشینی ستاره کویر یزد کد GB-G29A-8200B از 147,000 تومان تا 3,904,000 تومان
گلیم فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون کد SH-B008-5039 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون 320 شانه کدSH-B005-5001 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون ستارگان 1500 شانه کد E500-1037 از 818,000 تومان تا 24,556,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهکار نوین 700 شانه کد YN-N124-2509 از 525,000 تومان تا 15,741,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاه عباسی 500 شانه کد XI-X051-1703 از 747,000 تومان تا 14,946,000 تومان
گلیم فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون کد SH-W301-5101 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
سوپر گلیم ماشینی ستاره کویر یزد کد GB-K004-8533 از 147,000 تومان تا 3,904,000 تومان
سوپر گلیم ماشینی ستاره کویر یزد کد GB-K030-8569 از 147,000 تومان تا 3,904,000 تومان
گلیم فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون کد SH-O220-8859 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
گلیم فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون کد SH-B005-5039 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شهریار 700 شانه کد Q032-1000 از 2,087,000 تومان تا 16,657,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون زهره نوین 700 شانه کد H002-1101 از 1,889,000 تومان تا 15,111,000 تومان
فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون 320 شانه کد SH-B072-8899 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
گلیم فرش ستاره کویر یزد کلکسیون شاهسون کد SH-B014-5049 از 263,000 تومان تا 7,241,000 تومان
سوپر گلیم ماشینی ستاره کویر یزد کد GB-L004-8533 از 147,000 تومان تا 3,904,000 تومان
گارانتی اصلی و درجه 1

گارانتی اصلی و درجه 1


خرید از نمایندگی رسمی

تحویل فوری در تهران و البرز

تحویل فوری در تهران و البرز


در صورت موجودی در انبار

پیگیری سفارشات

پیگیری سفارشات


از طریق چت آنلاین و واتس آپ

پشتیبانی سریع

پشتیبانی سریع


چت آنلاین و واتس آپ

ضمانت سلامت فیزیکی خرید فرش

ضمانت سلامت فیزیکی خرید فرش


بازگشت تا ۷ روز در صورت عیب

پرداخت قیمت فرش در محل سراسر ایران

پرداخت قیمت فرش در محل سراسر ایران


با دریافت کمترین بیعانه